Vonkajšia reklama

DIGITÁLNA TLAČ
Ponúkame veľkoformátovú tlač na pogumovanú PVC plachtovinu a iné média (samolepka, papier, sieťovina MESH a pod.). Výhoda pogumovanej PVC plachty je, že má pri väčších rozmeroch výhodnejšiu cenu ako plastová tabuľa, dá sa s ňou dobre manipulovať, ľahko prenášať, je skladná, opakovane použiteľná a má dobrú životnosť v exteriéri - cca 4 roky. Pozn.: Plachtovina sa často využíva aj na výrobu billboardov nakoľko sa dá opakovane zvesiť a znovu použiť a jej montáž je relatívne jednoduchá. Veľkoplošná tlač vhodná do exteriéru i interiéru na billboardy, pútače, cedule, výlohy, polep automobilov, autoplachty, plachty, bannery, sieťoviny, vlajky. Veľkoplošná, veľkoformátová tlač sa prevádza na veľkoplošnej solventnej tlačiarni vysokej kvality.

REZANÁ REKLAMA
K cenovo najzaujímavejším riešeniam veľkoplošnej reklamy patrí v každom prípade plotrovaná (rezaná) reklama zo samolepiacich fólií. K dispozícii je široká farebná škála samolepiacich fólií s lesklým aj matným povrchom, a tiež celá rada špeciálnych fólií: reflexné, translucentné (priesvitné) - na svetelnú reklamu, krikľavé, s chrómovým efektom, s efektom pieskovaného skla atď., ktoré sú vhodné ako do interiéru, tak aj do exteriéru! Možnosť aplikácie na rôznorodé povrchy od skla cez PVC až po drevo.

Veľkoplošnú, veľkoformátovú tlač zhotovujeme na zákazku podľa priania zákazníka a jeho špecifickým požiadavkám na veľkoplošnú, veľkoformátovú tlač.

Použitie:
- reklamné tabule a panely
- nápisy rôznych veľkostí a tvarov
- polep výkladov a presklených plôch
- veľkoplošné panely
- informačné a orientačné systémy interiérové i exteriérové
- polep osobných, nákladných automobilov, autobusov...
- polep autoplachiet a prenosných bannerov
- výstavné a prezentačné expozície

 

Najčastešie používané materiály

- papier (billboardový, plagátový, lesklý, matný)
- samolepiaca fólia (lesklá, matná PVC samolepka)
- banner/plachta (pogumovaný PVC materiál)
- MESH (dierovaná PVC plachtovina)
- plátno

Doplnkové povrchové úpravy

Pre zvýšenie životnosti potláčaných materiálov máme v ponuke povrchovú úpravu vo forme lamina. Zvýši životnosť pigmentu o cca 2 roky. Možnosť výberu LESKLÉHO / MATNÉHO.

Informácie

V prípade viac informácií nás neváhajte kontaktovať.
mobil: 0903 442 801
e-mail: boker@boker.sk
V rámci Senice a blízkeho okolia zabezpečujeme bezplatný rozvoz.

Projekt

Úspech hľadáme v spokojnosti zákazníkov a preto našou stratégiou je byť flexibilný kvalitou a najmä cenou. Vážime si každú zákazku, bez ohľadu na jej hodnotu. Neváhajte nás kontaktovať.

Newsletter

Prihláste sa na odber nášho newslettra.

©2024 boker - všetky práva vyhradené.